Дукат чоколадно млеко Транспортна кутија 24x200 мл

Дукат чоколадно млеко Транспортна кутија 24x200 мл

595 ден.
Производител: Дукат
Шифра на производ: 34222
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Lactalis MK eSHOP © 2021. UKION SHOPS