Алпско млеко чоколадно Транспортна кутија 24x200 мл

Алпско млеко чоколадно Транспортна кутија 24x200 мл

595 ден.
Производител: Алпско
Шифра на производ: 34224
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Lactalis MK eSHOP © 2021. UKION SHOPS