Алпско млеко без лактоза 3,5% мм Транспортна кутија 12/1

Алпско млеко без лактоза 3,5% мм Транспортна кутија 12/1

885 ден.
Производител: Алпско
Шифра на производ: 34226
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Lactalis MK eSHOP © 2021. UKION SHOPS